Mleko za čišćenje lica - Milky Away Step 1
Ampula u spreju za tanku kosu - Searevitalize
Četka za raščešljavanje kose
POPUST 20% i više na popularne NYX Professional Makeup prizvode
POPUST 20% i više na odabrane proizvode
RASPRODAJA velikog broja artikala
Tretman za nokte Vitamin Cocktail
Krema za brijanje Barber Club
Četka za raščešljavanje kose BIOutiful Mix Purple
Dvostrani roler za lice izrađen je od zelenog žada, poludragog kamena koji pospešuje cirkulaciju, smanjuje otečenost i podočnjake, kao i vidljivost tamnih krugova.
Sastoji se od drške na koju su pričvršćena dva kamena u obliku valjka različite veličine, od kojih se jedan koristi za čelo i obraze, a drugi, manji za predeo oko očiju.
Umanjuje stres i napetost lica i vilice, poboljšava elastičnost i ublažava vidljive znake starenja. Rezultat je osvežena i revitalizirana koža.
Može se koristiti samostalno ili u kombinaciji sa proizvodima za negu kože lica, koji se na ovaj način bolje apsorbuju.
Preporuka je da se roler drži u frižideru kako bi imao još bolji efekat protiv natečenosti lica, dok se kod upale sinusa preporučuje masaža preko suve i tople obloge.
MADE IN KOREA.
Prikaži više
Prikaži manje
Brza prijava
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Potvrdite svoju e-mail adresu putem mejla, kako biste dovršili registraciju.